
Посівний комплекс 3 м причіпний Agro-Masz сеялка,сівалка під трактор на 100 к.с.!!!
Цену уточняйте
- Под заказ
- Код: ATO30+SR300
Отправка с 10 мая 2026- +380 (67) 332-82-92
Посівний комплекс з причіпної дискової борони AGRO-MASZ ATO30 та сівалки AGRO-MASZ SR300
- робоча ширина 3 м
- необхідна потужність трактора 100 к.с.
Борона:
- вага 1880 кг
- кількість дисків - 24 шт.
- гумові амортизатори стійок 35х210 мм
- 2 ряди дисків 560 мм
- ступиці, що не потребують змащення
- відстань між рядами дисків 75 см
- бічні екрани з можливістю регулювання
- гідравлічний захват для сівалки (1,3 т)
- каток прикатних коліс 185/65 R15 з гідравлічним регулюванням
- складання бокових дисків з регулюванням глибини обробітку
Зернова рядна сівалка Agro-Masz SR300
Стандартне обладнання:
- вага 950 кг
- робоча ширина 3 м
- кількість сошників - 25 шт.
- ширина міжряддя - 12 см
- дводискові сошники з прикатуючими колесами
- 2 ряди дискових сошників
- гідравлічні маркера
- безступінчасте регулювання тиску на сошники (італійський редуктор)
- платформа для завантаження насіння
- висівні катушки для різних культур (зернові, бобові, дрібнонасінні)
- габаритне освітлення
- насіневий бункер поділений на відсіки об'ємом 550 л
- зворушувач насіння
- показник рівня насіння
ВИРОБНИК: ПОЛЬЩА
ВСЯ ТЕХНІКА НОВА ТА ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.
Термін виконання замовлення - 2-3 тиждні
ГАРАНТІЯ - 1 РІК.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGRO-MASZ |
| Страна производитель | Польша |
| Количество сошников | 24 шт |
| Потребность в мощности трактора | 100 л.с. |
| Производительность | 3 га/час |
| Ширина захвата | 300 мм |
| Ширина междурядий | 12.5 мм |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 1880 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем бункера | 550 |
- Цена: Цену уточняйте









