Сівалка оснащена однодисковими сошниками (можливий варіант з дводисковими сошниками) з прикатуючими колесами, пружинний загортач (штригель),об'єм насіневого бункера 700 літрів, безступінчасте регулювання тиску на сошники (італійський редуктор), висівні катушки для різних культур (зернові,бобові,дрібнонасінні), гідравлічні маркерагабаритне освітлення.
| Модель |
Ширина (м) |
Вага (кг) |
К-сть сошників (шт) |
| SN300 | 3.0 | 1000 | 24 |

Додаткове оснащення:
- пристрій для технологічних колій (механічний, електричний, з комп'ютером)
- комплект підпор для сівалки
- вирівнююча планка (для культиватора ANU30
Для комплексного обробітку з сівалкою можна використовувати:
- лапчастий культиватор ANU 30 (2 ряди лап 45х10 мм, необхідна потужність трактора 100-150 к.с.)

- дискову борону (2 ряди дисків 460 або 510 мм, подвійне кріплення стійки, гідравлічні маркера, необхідна потужність трактора 130-180 к.с.)

- активну борону (ряд оборотних ножів, необхідна потужність трактора 130-150 к.с.)

Ціни:
СІВАЛКА+КУЛЬТИВАТОР - 16300 ЄВРО З ПДВ
СІВАЛКА+ДИСКОВА БОРОНА - 19200 ЄВРО З ПДВ
СІВАЛКА+АКТИВНА БОРОНА - 24100 ЄВРО З ПДВ
ВИРОБНИК: ПОЛЬЩА
ВСЯ ТЕХНІКА НОВА ТА ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.
Термін виконання замовлення - 2-3 тиждні
ГАРАНТІЯ - 1 РІК.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGRO-MASZ |
| Страна производитель | Польша |
| Количество сошников | 24 шт |
| Потребность в мощности трактора | 100 л.с. |
| Производительность | 2.7 га/час |
| Ширина захвата | 300 мм |
| Ширина междурядий | 12.5 мм |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 1700 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем бункера | 700 |
- Цена: Цену уточняйте











Отправка с 10 мая 2026