
Посівний комплекс (дископлуг та сівалка) 4.0 м,навісний на трактор 150-180 к.с. AGRO-MASZ
Цену уточняйте
- Под заказ
- Код: ASSR40
Отправка с 10 мая 2026- +380 (67) 332-82-92
Пропонуємо Вашій увазі якісний передпосівний культиватор (європак) з високоякісної борової шведської сталі Agro-Masz.
Даний культиватор може працювати як окремий агрегат, а завдяки гідропаку може агрегатуватись з сівалкою , тим самим виконуючи роль навісного посівного комплекса.

- робоча ширина 4.0 м
Базовий варіант:
- автоматичний тягово-зчіпний пристрій
- передній гладкий струнний прикатуючий каток
- два або три ряди лап 32х12 мм
- гідропак для під'єднання сівалки
- кріплення під транспортування сівалки
- задній прикатуючий каток на вибір
Технічні характеристики:
| Модель |
Ширина (м) |
Вага (кг) |
Потужність трактора (к.с.) |
К-сть лап (шт.) |
Продуктивність (га/год) |
Max. глибина (см) |
| AS40 | 4.0 | 900 | 110-140 | 26 | 2.8-4.2 | 4-13 |
Ціни на мінімальні комплектації:
AS40 (2 ряди лап) - 3850 Євро (в перерахунку в грн)
AS40 (2 ряди лап) - 3950 Євро (в перерахунку в грн)
Прикатуючі катки:
- струнний зубчастий - 800 Євро
- трубчастий - 800 Євро
- Packer - 1500 Євро
- Crosskill - 2400 Євро
Ціна сівалки:
- SR400 з однодисковим сошником - 13000 Євро
- SR400 з однодисковим сошником та чистиком - 13900 Євро
- SR400 з дводисковим сошником - 14600 Євро
ВИРОБНИК: ПОЛЬЩА
ВСЯ ТЕХНІКА НОВА ТА ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.
Термін виконання замовлення - 3-4 тиждні
ГАРАНТІЯ - 1 РІК.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGRO-MASZ |
| Страна производитель | Польша |
| Количество сошников | 33 шт |
| Объем бункера | 7.9 м³ |
| Потребность в мощности трактора | 150 л.с. |
| Производительность | 4.2 га/час |
| Ширина захвата | 4 мм |
| Ширина междурядий | 120 мм |
| Агрегатирование | Навесные |
| Группа | Легкие |
| Максимальная глубина обработки | 13 см |
| Мощность трактора | 150 л. с. |
| Назначение | Предпосевной |
- Цена: Цену уточняйте









