
Посівний комплекс (дископлуг та сівалка) 3.5 м,навісний на трактор 150-190 к.с. AGRO-MASZ
Цену уточняйте
- Под заказ
- Код: ATSR35
Отправка с 10 мая 2026+380 (66) 211-35-00
- +380 (67) 332-82-92
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пропонуємо Вашій цікаве поєднання дископлуна та зернової сівалка Agro-Masz,
Дана дискова борона може працювати як окремий агрегат, а завдяки гідропаку може агрегатуватись з сівалкою , тим самим виконуючи роль навісного посівного комплекса.
Стандартна комплектація дископлуга:
- гумові амортизатори кріплення стійок 35х210 мм на 6-ти болтах
- 2 ряди дисків 510 мм або 560 мм
- ступиці, що не потрубують змащення
- відстань між рядами дисків 62 см
- складання бокових дисків з регулюванням глибини обробітку в АТ30 і АТ40
- бічні екрани з регулюванням
- гідропак для навішування сівалки
- прикатуючий каток на вибір
Додаткові опції:
- підставка для транспортування сівалки

- гідравлічне регулювання прижиму катка (глибини обробітку)

Технічні характеристики
| Модель |
Ширина (м) |
Вага (кг) |
Необхідна потужність трактора борона+сівалка (к.с.) |
К-сть дисків (шт.) |
Продуктивність (га/год) |
Глибина max (см) |
| AT35 | 3.5 | 1570 | 105-145 | 28 | 2,4-3,6 | 14 |
Ціни на мінімальні комплектації БЕЗ ПРИКАТУЮЧИХ КАТКІВ:
- AT35 з 510 дисками - 6150 Євро (в перерахунку в грн)
- AT35 з 560 дисками - 6400 Євро (в перерахунку в грн)
Ціни на прикатуючі катки:
- трубчастий каток на 9 труб - 1300 Євро
- трубчастий каток на 12 труб - 1450 Євро
- каток Packer - 2150 Євро
- каток Crosskill - 2950 Євро
- пружинний каток - 2600 Євро
- т-подібний каток без чистика - 2250 Євро
- дашковий каток без чистика - 2250 Євро
Ціни на додаткові опції:
-
гідравлічний прижим катка (регулювання глибини обробітку) - 650 Євро
Ціна сівалки:
- SR350 з однодисковим сошником - 11350 Євро
- SR350 з однодисковим сошником та чистиком - 12150 Євро
- SR350 з дводисковим сошником - 12600 Євро
ВИРОБНИК: ПОЛЬЩА
ВСЯ ТЕХНІКА НОВА ТА ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.
Термін виконання замовлення - 3-4 тиждні
ГАРАНТІЯ - 1 РІК.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGRO-MASZ |
| Страна производитель | Польша |
| Количество сошников | 33 шт |
| Потребность в мощности трактора | 150 л.с. |
| Производительность | 4.2 га/час |
| Ширина захвата | 4 мм |
| Ширина междурядий | 120 мм |
| Группа | Легкие |
| Количество дисков/зубов | 32 шт. |
| Максимальная глубина обработки | 14 см |
| Мощность трактора | 130 л. с. |
| Тип | Дисковая борона |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1570 |
| Объем бункера | 790 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









