
Посівний комплекс (дископлуг та сівалка) 2.5 м,навісний на трактор 100-120 к.с. AGRO-MASZ
Цену уточняйте
- Под заказ
- Код: ATSR25
Отправка с 10 мая 2026+380 (66) 211-35-00
- +380 (67) 332-82-92
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пропонуємо Вашій цікаве поєднання дископлуна та зернової сівалка Agro-Masz,
Дана дискова борона може працювати як окремий агрегат, а завдяки гідропаку може агрегатуватись з сівалкою , тим самим виконуючи роль навісного посівного комплекса.
Стандартна комплектація дисокплуга AT30:
- гумові амортизатори кріплення стійок 35х210 мм на 6-ти болтах
- 2 ряди дисків 510 мм або 560 мм
- ступиці, що не потрубують змащення
- відстань між рядами дисків 62 см
- складання бокових дисків з регулюванням глибини обробітку в АТ30 і АТ40
- бічні екрани з регулюванням
- гідропак для навішування сівалки
- прикатуючий каток на вибір
Додаткові опції:
- підставка для транспортування сівалки

- гідравлічне регулювання прижиму катка (глибини обробітку)

Технічні характеристики
| Модель |
Ширина (м) |
Вага (кг) |
Необхідна потужність трактора борона+сівалка (к.с.) |
К-сть дисків (шт.) |
Продуктивність (га/год) |
Глибина max (см) |
| AT25 | 2.5 | 940 | 85-115 | 20 | 1,6-2,4 | 14 |
Ціни на мінімальні комплектації БЕЗ ПРИКАТУЮЧИХ КАТКІВ:
- AT25 з 510 дисками - 4850 Євро (в перерахунку в грн)
- AT25 з 560 дисками - 5000 Євро (в перерахунку в грн)
Ціни на прикатуючі катки:
- трубчастий каток на 9 труб - 800 Євро
- трубчастий каток на 12 труб - 950 Євро
- каток Packer - 1400 Євро
- каток Crosskill - 1900 Євро
- кільцевий каток - 1800 Євро
- гумовий каток - 2400 Євро
- т-подібний каток без чистика - 1450 Євро
- дашковий каток без чистика -1450 Євро
Ціни на додаткові опції:
- - гідравлічний прижим катка (регулювання глибини обробітку) - 350 Євро
Ціна сівалки:
- SR250 з однодисковим сошником - 7950 Євро
- SR250 з однодисковим сошником та чистиком - 8500 Євро
- SR250 з дводисковим сошником - 9150 Євро
ВИРОБНИК: ПОЛЬЩА
ВСЯ ТЕХНІКА НОВА ТА ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.
Термін виконання замовлення - 3-4 тиждні
ГАРАНТІЯ - 1 РІК.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGRO-MASZ |
| Страна производитель | Польша |
| Количество сошников | 21 шт |
| Потребность в мощности трактора | 110 л.с. |
| Производительность | 2.4 га/час |
| Ширина захвата | 2.5 мм |
| Ширина междурядий | 120 мм |
| Группа | Средние |
| Количество дисков/зубов | 20 шт. |
| Максимальная глубина обработки | 14 см |
| Мощность трактора | 110 л. с. |
| Тип | Дисковая борона |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем бункера | 450 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









