
Стерневий культиватор,грубер 3.0 м,глибина до 25 см! AGRO-MASZ RUNO30
Цену уточняйте
- Под заказ
- Код: RUNO30
Отправка с 10 мая 2026+380 (66) 211-35-00
- +380 (67) 332-82-92
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пропонуємо якісний стерневий культиватор AGRO-MASZ RUN030

Максимальна глибина обробітку 25 см
- пружинний захист
- 3 ряди робочих органів
- Лапа 80 мм з підрізачами
- ряд дисків 460 мм
- прикатуючий каток з коліс 185/65 R15 з гідравлічним регулюванням
Технічні характеристики:
| Модель | Ширина (м) | Вага (кг) | Потужність (к.с.) | К-сть лап (шт) | К-сть дисків (шт) | Продуктивність (га/год) | Глибина MAX (см) |
| RUNO30 | 3.0 | 1850 | 110-140 | 10 | 8 | 2.4 | 25 |
Ціна на агрегат без переднього катка:
RUNО30 - 13000 Євро
Додаткові опції:
- передній ріжучий каток 380 мм з гідравлічним регулюванням глибини - 2950 Євро
ВИРОБНИК: ПОЛЬЩА
ВСЯ ТЕХНІКА НОВА ТА ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.
Термін виконання замовлення - 3-4 тиждні
ГАРАНТІЯ - 1 РІК.
Кожну одиницю техніки ми привозимо до Вас, обов'язково налаштовуємо та в подальшому забезпечуємо всіма необхідними запчастинами!!!
ПП ТБС-АГРО - ОФІЦІЙНИЙНИЙ дилер AGRO-MASZ в Україні !!!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGRO-MASZ |
| Страна производитель | Польша |
| Агрегатирование | Прицепные |
| Максимальная глубина обработки | 25 см |
| Мощность трактора | 110 л. с. |
| Производительность | 2.4 га/час |
| Ширина захвата | 3 м |
| Глубина обработки | 25 мм |
| Количество рабочих органов | 10 шт. |
| Потребность в мощности трактора | 110 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 1850 кг |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте




