
Стерневой культиватор,грубер 4.0 м,глибина до 30 см! AGRO-MASZ RUNNER40H
Цену уточняйте
- Под заказ
- Код: RUNNER40H
Отправка с 10 мая 2026- +380 (67) 332-82-92
Пропонуємо якісний стерневий культиватор AGRO-MASZ RUNNER40

Максимальна глибина обробітку 30 см
- зрізні болти або пружинний захист
- 3 ряди робочих органів
- гідравлічне складання рами в транспортне положення
- Ряд вирівнюючих пружин 60*10 мм
- Лапа 80 мм з підрізачами
- ряд дисків 460 мм
- прикатуючий каток на вибір
| Модель | Ширина (м) | Вага (кг) | Потужність (к.с.) | К-сть лап (шт) | К-сть дисків (шт) | Продуктивність (га/год) | Глибина MAX (см) |
| RUNNER40 | 4.0 | 2600 | 190-250 | 13 | 10 | 3.2 | 25 |
Ціна на агрегат без прикатуючого катка:
RUNNER40 (зрізні болти) - 13850 Євро
RUNNER40 (пружинний захист) - 14950 Євро
Прикатуючі катки:
- трубчастий 600 мм - 2200 Євро
- кільцевий 600 мм без чистика - 4400 Євро
- пальцевий чистик кільцевого катка - 700 Євро
- тандем струнно-трубчастий 2*400 мм - 3300 Євро
- тандем ( трубчастий 500 мм + струнний 400 мм) - 4050 Євро
- кракер (kracker) 600 мм з чистиком - 5500 Євро
- резиновий 560 мм з чистиком - 5950 Євро
- С-подібний 600 мм без чистика - 4850 Євро
- Т-подібний 600 мм без чистика - 4400 Євро
- дашковий 600 мм без чистика - 4400 Євро
- пальцевий чистик для т-подібного та дашкового катків - 700 Євро
Додаткові опції:
- загортач за одинарним катком ( потребує пальцевого чистика) - 600 Євро
- загортач за одинарним катком ( не потребує пальцевого чистика) - 900 Євро
- габаритне освітлення - 600 Євро
ВИРОБНИК: ПОЛЬЩА
ВСЯ ТЕХНІКА НОВА ТА ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.
Термін виконання замовлення - 2-3 тиждні
ГАРАНТІЯ - 1 РІК.
Кожну одиницю техніки ми привозимо до Вас, обов'язково налаштовуємо та в подальшому забезпечуємо всіма необхідними запчастинами!!!
ТОВ "ТБС-АГРО" - ОФІЦІЙНИЙНИЙ дилер AGRO-MASZ в Україні !!!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGRO-MASZ |
| Страна производитель | Польша |
| Агрегатирование | Навесные |
| Максимальная глубина обработки | 25 см |
| Мощность трактора | 190 л. с. |
| Производительность | 3.2 га/час |
| Ширина захвата | 4 м |
| Глубина обработки | 25 мм |
| Количество рабочих органов | 13 шт. |
| Потребность в мощности трактора | 190 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 2600 кг |
- Цена: Цену уточняйте









